Návod na montáž skákacího hradu

Níže Vás provedeme celým procesem instalací hradu. Zprovoznění dle našeho návodu je opravdu jednoduché a zvládne ho bez problémů každý. V případě jakýkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na telefonu popř. na emailu.

Pravidla pro instalaci

  • Fukar nesmí být v provozu v případě deště a nesmí se dostat do kontaktu s vodou.
  • Skákací hrad musí být pevně ukotven pomocí kolíků (součástí balení).
  • Hrad musí být na pevném a rovném povrchu.
  • Nutnost zajistit rovný terén zbavený kamenů, ostrých předmětů (střepy, trny), větví zasahujících do stěn atrakce.
  • Vstup na atrakci je povolen bez obuvi, jídla, pití, ostrých předmětů, žvýkaček, apod.
  • Je zakázáno „šplhat a věšet se“ na stěny hradu.
iconmonstr-warning-6.png

Montáž
krok po kroku

01

Skákací hrad vysuneme z obalu a rozmotáme na rovnou travnatou plochu. Travnatou plochu předem zbavíme všech ostrých předmětů a kamenů, které by mohly hrad poškodit. 

02

Hrad rozložíme na celou plochu. Dle svého přání naorientujeme vchod hradu jeho otočením. Po stranách každého hradu jsou vyfoukací kapsy, které je nutné před instalací hradu zapnout – zdrhovacím zipem a zalepením suchým zipem. Krom vyfoukacích kapes jsou na stranách i nohavice na nafouknutí hradu. Nafukovací nohavice nám bude stačit jedna, druhou musíme smotat a zalepit suchým zipem, tak aby z ní neunikal vzduch. 

03

Volnou nafukovací nohavici nasuneme na fukar a stáhneme otvor pomocí popruhu. Fukar umístíme v takové vzdálenosti, kdy bude celá nohavice naplněna vzduchem a nebude nikde žádný ohyb, který by bránil v proudění vzduchu. Skákací hrad je připraven na nafouknutí. Připojíme fukar do elektrické zásuvky, zapneme ho a čekáme na nafouknutí (obvyklý čas je 5 minut) . Fukar musí jet po celou dobu provozu skákacího hradu, jinak z hradu uniká vzduch a není použitelný pro skákání. 

04

Hrad zajistíme proti posunu tím, že ho ukotvíme do země za poutka kolem hradu pomocí přibalených kolíků. Kolem hradu natáhneme přiložené koberečky, aby děti měly možnost odkládat si boty, případně chodit po koberečku z prostoru východu z hradu zpět do prostoru vstupu do hradu.  

Časté dotazy

Zvládnu sám montáž a obsluhu?

Zprovoznění skákacího hradu je opravdu jednoduché a zvládne ho bez problémů každý. Vybalte hrad z obalu, nasuňte nohavici na fukar a fukar zapněte. Během pár minut je hrad nafouknutý. Upevněte kolíky kolem hradu a hrad je použitelný na skákání.  

Odkaz na návod

Ano – fukar musí být neustále zapnutý a dodávat skákacímu hradu vzduch. Bez fukaru by si hrad začal vypouštět a nebylo by možné ho používat. 

Ano, lze si půjčit i doplňkový sortiment i samostatně. 

Dopravu vám zajistíme v ceně 12 Kč / km (účtovaný počet km je vždy za cestu tam i zpět, je tedy nutné vzdálenost násobit 4x).
Instalace a úklid hradu je za příplatek 1000 Kč.

Vyzvednutí a vrácení hradu domlouváme individuálně. Prosíme o kontaktování příslušné pobočky – Vyškov nebo Kelč.
Kauci u atrakcí nepožadujeme, pouze vyplnění smlouvy (Jméno a příjmení, číslo OP, adresu a tel. kontakt) o pronájmu skákacího hradu.